BIOSELE - kas tai?

Visi norime gyventi ekologiškiau, tvariau ir jei tik įmanoma mažiau kenkiant aplinkai. Kai paklausėme savęs - ,,o kodėl dar negyvename taip?", po ilgų diskusijų supratome, kad tai reikalauja:

Įpročių keitimo ir laiko sąnaudų
Žinių - ,,O ar tikrai ši prekė yra ekologiška?"
Galimo nusivylimo, kad priemonės nebus tokios efektyvios kaip įprastos

Bioseles komanda susibūrė tam, kad padėtume ne tik sau, bet ir Jums

🌱 SUPRASTI kas yra ekologiška prekė
🌱 kad galima NESUDĖTINGAI pradėti gyventi mažiau kenkiant gamtai
🌱rasti PATIKIMAS prekes, kurios atitinka Bioseles ekologijos standartus ir sampratą

Tikimės būti ne tik eilinė el.parduotuvė, bet Jūsų kasdieniai palydovai. Keiskimės kartu. Lengvai. 

four people watching on white MacBook on top of glass-top table
four people watching on white MacBook on top of glass-top table
Kas mums svarbu? 

Greitis ir paprastumas - paprastai pateikti reikalingą informaciją kaip suprasti kas yra ekologija ir kaip gyventi ekologiškiau, nei dabar. Mes tikime, kad nereikia pasaulio pakeisti per vieną dieną, kaip ir nereikia - pakeisti namų ar savo įpročių per vieną naktį. Suprantame, kad dabar itin svarbus greitis - jeigu jau pasiryžote pasikeisti, mes pasirūpinsime, kad mūsų produktus ir informaciją gautumėte per kaip įmanomą trumpesnį laiką.

Nuoširdumas ir atvirumas - esame atviri tiek įmonės viduje, tiek savo klientams bei partneriams. Norime būti tikri, kad informacija, kurią randate pas mus - išties patikima, o produktai tikrai ekologiški ir mūsų pačių išbandyti. 

Socialiai atsakingi ir norintys pokyčių - siekiame inicijuoti ir prisidėti prie gamtos tausojimo bei apsaugos. Todėl norime prisidėti ir padėti vietinėms iniciatyvoms, kurių dėka, galime gyventi švaresnėje aplinkoje. 

Nori prisijungti arba sužinoti daugiau? Parašyk mums! 

Tapk ypatinguoju Bioseles nariu

Ypatingieji Bioseles nariai - tampa mūsų bendruomenės dalimi. Turi prieigą prie specialios informacijos, gauna išankstinius pasiūlymus bei kvietimus į renginius. Prisijunk - laikas ribotas.